Funktionärer

Funktionärer

Kontaktinformation till styrelse, musikalisk ledning, drilledning, kommittéer och valberedning.

Styrelse

Namn

Telefon

Mobil

Mail

Ordförande

Camilla Magnusson

 

073-8412542

ordforande@mumk.nu

Vice ordförande

Pia Hansson

013-3292537

073-0435897

pia.hansson@bahnhof.se

Kassör

Fredrik Kåhlin

 0142-43088

070-6998250

kassor@mumk.nu

Ledamot

Tindra Wirf

 

070-9798487

twirf@icloud.com

Ledamot

Sofia Edström

0142-21940

070-8583442

Sofiaedstrom2337@gmail.com

Sekreterare

Helena Decker

 

0761-420021

helena.decker68@gmail.com

Ledamot

Jonathan Willén

 0142-42142

070-5989065

jonathan.willen@utb.mjolby.se

Ledamot

Amelie Dybäck

0142-10417

076-1857445

aldyback@outlook.com

Ledamot

Kirstin Kahl

0142-10596

076-2356971

ks.kahl@web.de

Ledamot

Isabella Blixman

 

076-8815696

isabella.blixman@hotmail.com

Adjungerad lmt

Andreas Niskala

 

072-2418811

dirigent@mumk.nu

Adjungerad lmt

Olivia Carlsson

 

072-246 07 81

olivia.karlsson2@mjolby.se

Suppleant

Esmeralda Sjödahl

0142-41313

070-8722514

esme.mjolby@icloud.com

Suppleant

Jens Orgren

 

072-0070021

egebylund@gmail.com

Revisorer

 

Namn

Telefon

Mobil

Mail

Revisor

Niclas

 

0722-353475

 

Revisor

Robert Willén

0142-42142

070-5941065

robert@bobergs.nu

Revisorssuppleant

Karin Rådholm

 

070-9141726

karin@radholm.se

Musikalisk ledning och drilledning

 

Namn

Telefon

Mobil

Mail

Dirigent

Andreas Niskala

 

072-2418811

dirigent@mumk.nu

Vice dirigent

Maria ”Mia” Dahl

 

070-9184876

miatrb2@hotmail.com

Tamburmajor

     

 Alternerade drillgrupp 1

Vice tamburmajorer

     

Alternerade drillgrupp 1

Drilledare

Olivia Carlssson

 

072-2460781

olivia.karlsson2@mjolby.se

Vice drilledare

Sofie Claesson

 0142-72383

076-7650317

 sofieclaesson@hotmail.se

Stöd till drilledare

Melina Ingesson

0142-13523

070-2917705

melina.ingesson@gmail.com

Stöd till drilledare

Pernilla Johnsson

 

073-4182145

p.johnsson@hotmail.com

Festkommitté

 

Namn

Telefon

Mobil

Mail

Sammankallande

Maria Häger

 

072-2002242

miahaager@gmail.com

 

Jessica Edvardsson

 

072-3084343

jesedv82@gmail.com

 

Anna Nyman

 

076-9498960

 anna.e.nyman@telia.com

 

Ida Kåhlin

0142-43088

070-3117199

idakahlin@hotmail.com

 

Ann-Sofie Sköld

 

070-3908578

annla006@hotmail.com

 

Dennis Holmström

 

070-6769319

dennis.h@telia.com

 

Caroline Söderfjord

 

073-5453454

soderfjord79@gmail.com

 

Karin Smeds

0142-18454

073-0843345

karinsmeds@telia.com

Lotterikommitté

 

Namn

Telefon

Mobil

Mail

 

Kristina Holm

 

070-6966061

kristina.holm@toyota-industries.eu

 

Mattias Lavesson

 

0703-820021

m.laveson@lokalpost.se

Sammankallande

Joakim Magnusson

 0142-18788

0705-688788

 j_m@live.se

 

Nina Kämmerling

 

073-9236826

 nina.kammerling@gmail.com

Uniformskommitté

 

Namn

Telefon

Mobil

Mail

 Sammankallande

Anna Rothman

 0142-18600

070-9237428

rothmanann@gmail.com

 

Katarina Wilhelmsson

0142-611789

073-3961158

 katarina_wilhelmsson@hotmail.com

 

Jennika Lindström

 

073-1539075

Jenlika_84@hotmail.com

 

Nina Kåhlin

 

073-6311013

ninakahlin@gmail.com

 

Christina Edström

0142-21940

070-2761621

 christina.edstrom@hotmail.com

 

Jessica Kullander

 

070-6412847

jessicakullander74@gmail.com

Materialförvaltare

 

Namn

Telefon

Mobil

Mail

 

Calle Moberg

 

070-7288390

calle.moberg@bredband2.com

 

Per Edström

0142-21940

070-6990296

 per.edstrom@svenskakyrkan.se

 Sammankallande

Anders Ejhed

 

070-8881227

anders.ejhed@mse.se

 

Lennart Hägg

0142-34255

 

 lennart.hagg@saabgroup.com

 

Dick Johansson

 013-331243

 070-3999013

 annadick.j@telia.com

 

Adam Olofsson

 

073-0495891

adamolofsson_99@hotmail.com

PR-kommitté

 

Namn

Telefon

Mobil

Mail

 

Örjan Albrektsson

0142-13973

076-5815347

orjan.albrektsson@hotmail.com

 Sammankallande

Jens Orgren

0142-80226

072-0070021

egebylund@gmail.com

 

Henrik Berggren

 

076-7744332

henrik.berggren@sectra.com

 

Poonam Ejhed

 

070-5323317

poohsingen@hotmail.com

 

Ida Kåhlin

 

070-3117199

idakahlin@hotmail.com

Föräldrapool

 

Namn

Telefon

Mobil

Mail

 

Maria Hammarström

 

070-3492014

ia.lindqvist@telia.com

 

Hanna Gladh

 

076-8441267

h_blomqvist81@hotmail.com

 

Maria Ljungblad

 

072-3363131

maria.ljungblad@gmail.com

 

Staffan Skogsberg

 

070-3866071

staffan.skogsberg@toyota-industries.eu

 

Susanne Orgren

0142-80226

070-8410731

egebylund@gmail.com

 

Per Edström

 0142-21940

 070-6990296

 per.edstrom@svenskakyrkan.se

 Sammankallande

Sören  Kahl

0142-10596

072-2446510

ks.kahl@web.de

 

Lars Hollén

 

070-4934337

 lars.hollen@tranas.se

 

Martin Karlsson

 

072-5575063

martin164karlsson@gmail.com

 

Mattias Johansson

0142-21441

070-2710736

Matteliten78@gmail.com

 

Anna Lindgren

 

070-8168930

annli21@hotmail.com

 

Johan Almfors

0142-17595

070-8721500

almforsarna@allt2.se

 

Jonas Tiderman

0142-20544

070-3352260

 
 

Niclas

 

072-2353475

 
 

Pontus Forslund

 0142-611789

070-8356960

 pontus.forslund@outlook.com

Valberedning

 

Namn

Telefon

Mobil

Mail

 

Henrik Berggren

 

076-7744332

henrik.berggren@sectra.com

 Sammankallande

Mattias Laveson

0142-34225

0703-820021

m.laveson@lokalpost.se

 

Benjamin Schander

 

076-0235225

benjamininsch56@gmail.com